The Mandarins Acıbadem - Lokasyon
01

Siz sadece birkaç adım atın,
İstanbul ayağınıza gelsin…

Tüm Hızlı Ulaşım Sistemlerinin Yanı başında

The Mandarins Acıbadem, metro ve metrobüs duraklarına bir dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Marmaray’a da çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Tüm toplu taşıma sistemlerine bu derece yakınlığı ile çok özel bir konumda yer alıyor.

Avrasya Tüneline Çok Yakın

The Mandarins Acıbadem, kentin ana ulaşım aksı olan E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde, yakında açılacak olan İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçişi hattının çıkışına 1km. mesafede bulunuyor.

Kadıköy’ün Merkezinde

Merkezi konumu sayesinde, Kadıköy’ün tüm noktalarına hem toplu taşıma, hem de özel araçla rahatlıkla erişim imkanı sağlayan bir noktada yer alıyor.

Sosyal Yaşam Alanlarının
Tam Ortasında

İstanbul’un ana ulaşım akslarının birleştiği eşsiz lokasyonu ve Bağdat Caddesi, Fenerbahçe, Kalamış, Moda, Kadıköy Meydan, Acıbadem gibi seçkin yaşam alanlarının ortasında konumlanması ile artık herşeye çok daha yakın olacaksınız.

Siz sadece
birkaç adım atın,
İstanbul ayağınıza gelsin.

Mükemmel lokasyonuyla her yere fiziken yakın, benzersiz ortamı ile istediğiniz anda karmaşadan uzak olmak!
Yani istanbul sizin
istediğiniz kadar yakın...

02

Lokasyon haritası

Mükemmel lokasyonuyla her yere fiziken yakın, benzersiz ortamı ile istediğiniz anda karmaşadan uzak olmak! Yani İstanbul sizin istediğiniz kadar yakın…

Alışverişe mi çıkacaksınız? İster Akasya AVM’ye yürüyün, ister Bağdat Caddesi’ne araçla 5 dakikada varın. Biraz kafa dinlemek mi istediniz, sahil yanı başınızda. Avrupa Yakası'na mı gitmeniz gerek, Marmaray’dan vapura bir çok ulaşım alternatifi en fazla 15 dakika uzağınızda.

LOKASYON MENÜSÜ

Lansmana özel
fiyat ve ödeme fırsatları için
bizimle iletişime geçin.

Adınız, soyadınız
E-Posta adresiniz
Telefon Numaranız
Mesajınız

Kampanyalardan telefon, SMS ve e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz? *

FORMU GÖNDER
“Lütfen ekranı dikey konuma getirin.”